16 четения

Свищовлии доминираха напълно

„Атлетик“ – „Бенковски“ 7:1

Милен Костов откри резултата на стадиона в Свищов, след пробив отдясно в 8-мата минута. На практика дерби не се получи, тъй като гостите от Българско Сливово много бързо свалиха гарда. Неуспешен опит за изкуствена засада в 20-ата минута позволи на Костов да се разпише за втори път за 2:0. За 3:0 точен бе Калин Йошев, получил пас от разигралия се Милен Костов, който стигна до хеттрик в 62-рата минута, в която вдигна на 4:0.

Георги Ангелов нанесе петия голов удар за „Атлетик“ в 69- ата минута. Развоят на мача позволи и на треньора на свищовлии Валери Николов да влезе в игра и скоро падна шесто попадение, дело на Георги Павлов. Николай Янков намали на 6:1, преодолявайки четирима съперници, а Георги Ангелов довърши гостите със седми гол.