21 четения

Програма Първа професионална лига, сезон 2017/2018 г.

I кръг

14 – 17 юли:

Славия – ЦСКА

Ботев (Пд) – Пирин

Септември – Дунав

Берое – Верея

Черно море – Витоша

Етър – Локо (Пд)

Левски – Лудогорец

II кръг

22 юли, събота:

ЦСКА – Лудогорец

Локо (Пд) – Левски

Витоша – Етър

Верея – Черно море

Дунав – Берое

Пирин – Септември

Славия – Ботев (Пд)

III кръг

29 юли, събота:

Ботев (Пд) – ЦСКА

Септември – Славия

Берое – Пирин

Черно море – Дунав

Етър – Верея

Левски – Витоша

Лудогорец – Локо (Пд)

IV кръг

5 август, събота:

ЦСКА – Локо (Пд)

Витоша – Лудогорец

Верея – Левски

Дунав – Етър

Пирин – Черно море

Славия – Берое

Ботев (Пд) – Септември

V кръг

12 август, събота:

Септември – ЦСКА

Берое – Ботев (Пд)

Черно море – Славия

Етър – Пирин

Левски – Дунав

Лудогорец – Верея

Локо (Пд) – Витоша

VI кръг

19 август, събота:

ЦСКА – Витоша

Верея – Локо (Пд)

Дунав – Лудогорец

Пирин – Левски

Славия – Етър

Ботев (Пд) – Черно море

Септември – Берое

VII кръг

26 август, събота:

Берое – ЦСКА

Черно море – Септември

Етър – Ботев (Пд)

Левски – Славия

Лудогорец – Пирин

Локо (Пд) – Дунав

Витоша – Верея

VIII кръг

9 септември, събота:

ЦСКА – Верея

Дунав – Витоша

Пирин – Локо (Пд)

Славия – Лудогорец

Ботев (Пд) – Левски

Септември – Етър

Берое – Черно море

IX кръг

16 септември, събота:

Черно море – ЦСКА

Етър – Берое

Левски – Септември

Лудогорец – Ботев (Пд)

Локо (Пд) – Славия

Витоша – Пирин

Верея – Дунав

X кръг

23 септември, събота:

ЦСКА – Дунав

Пирин – Верея

Славия – Витоша

Ботев (Пд) – Локо (Пд)

Септември – Лудогорец

Берое – Левски

Черно море – Етър

XI кръг

30 септември, събота:

Етър – ЦСКА

Левски – Черно море

Лудогорец – Берое

Локо (Пд) – Септември

Витоша – Ботев (Пд)

Верея – Славия

Дунав – Пирин

XII кръг

14 октомври, събота:

ЦСКА – Пирин

Славия – Дунав

Ботев (Пд) – Верея

Септември – Витоша

Берое – Локо (Пд)

Черно море – Лудогорец

Етър – Левски

XIII кръг

21 октомври, събота:

Левски – ЦСКА

Лудогорец – Етър

Локо (Пд) – Черно море

Витоша – Берое

Верея – Септември

Дунав – Ботев (Пд)

Пирин – Славия

XIV кръг

28 октомври, събота:

ЦСКА – Славия

Пирин – Ботев (Пд)

Дунав – Септември

Верея – Берое

Витоша – Черно море

Локо (Пд) – Етър

Лудогорец – Левски

XV кръг

4 ноември, събота:

Лудогорец – ЦСКА

Левски – Локо (Пд)

Етър – Витоша (Бистрица)

Черно море – Верея

Берое – Дунав

Септември – Пирин

Ботев (Пд) – Славия

XVI кръг

18 ноември, събота:

ЦСКА – Ботев (Пд)

Славия – Септември

Пирин – Берое

Дунав – Черно море

Верея – Етър

Витоша – Левски

Локо (Пд) – Лудогорец

XVII кръг

25 ноември, събота:

Локо (Пд) – ЦСКА

Лудогорец – Витоша (Бистрица)

Левски – Верея

Етър – Дунав

Черно море – Пирин

Берое – Славия

Септември – Ботев (Пд)

XVIII кръг

29 ноември, сряда:

ЦСКА – Септември

Ботев (Пд) – Берое

Славия – Черно море

Пирин – Етър

Дунав – Левски

Верея – Лудогорец

Витоша (Бистрица) – Локо (Пд)

XIX кръг

2 декември, събота:

Витоша – ЦСКА

Локо (Пд) – Верея

Лудогорец – Дунав

Левски – Пирин

Етър – Славия

Черно море – Ботев (Пд)

Берое – Септември

XX кръг

9 декември, събота:

ЦСКА – Берое

Септември – Черно море

Ботев (Пд) – Етър

Славия – Левски

Пирин – Лудогорец

Дунав – Локо (Пд)

Верея – Витоша

XXI кръг

17 февруари, събота:

Верея – ЦСКА

Витоша – Дунав

Локо (Пд) – Пирин

Лудогорец – Славия

Левски – Ботев (Пд)

Етър – Септември

Черно море – Берое

XXII кръг

24 февруари, събота:

ЦСКА – Черно море

Берое – Етър

Септември – Левски

Ботев (Пд) – Лудогорец

Славия – Локо (Пд)

Пирин – Витоша

Дунав – Верея

XXIII кръг

28 февруари, сряда:

Дунав – ЦСКА

Верея – Пирин

Витоша – Славия

Локо (Пд) – Ботев (Пд)

Лудогорец – Септември

Левски – Берое

Етър – Черно море

XXIV кръг

3 март, събота:

ЦСКА – Етър

Черно море – Левски

Берое – Лудогорец

Септември – Локо (Пд)

Ботев (Пд) – Витоша

Славия – Верея

Пирин – Дунав

XXV кръг

10 март, събота:

Пирин – ЦСКА

Дунав – Славия

Верея – Ботев (Пд)

Витоша – Септември

Локо (Пд) – Берое

Лудогорец – Черно море

Левски – Етър

XXVI кръг

17 март, събота:

ЦСКА – Левски

Етър – Лудогорец

Черно море – Локо (Пд)

Берое – Витоша

Септември – Верея

Ботев (Пд) – Дунав

Славия – Пирин

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Съдържанието е заключено!