Иван Иванов с два гола при загуба на павликенчани в Луковит

Загуба с 4:2 като гости на „Ботев“ в Луковит претърпяха в неделя футболистите на ОФК „Павликени“. Новият старши треньор Димитър Тодоров пробва два различни състава през двете полувремена. Преди почивката домакините поведоха с 1:0, а след нея съперниците си размениха общо пет попадения. За павликенчани на два пъти се разписа юношата на „Етър“ Иван Иванов. За тима игра и друг възпитаник на великотърновската школа, преминал с Иванов през отборите от Дебелец и Сухиндол – Даниел Димитров. Около дузина са общо новите играчи, които се подготвят с тима, кои от тях ще останат, ще покажат предстоящите контролни срещи. Следващата е в сряда с „Янтра 1919“ (Габрово).