Тръмбешчани удариха „Бенковски“ (Бяла)

Пълно превъзходство, гарнирано с два гола, имаше отборът на „Янтра“ (П. Тръмбеш) преди почивката срещу „Бенковски“ (Бяла). Исмаил Мъстънов откри резултата в 20-ата минута с хубав далечен удар. В 37-мата Николай Иванов проби индивидуално отбраната на гостите, елиминира и вратаря им, преди да покачи на 2:0. Пропуски пред вратата на „Бенковски“ направиха Тони Маречков, Николай Иванов и Красен Славчев, гредата също помогна на „Бенковски“. През втората част в състава на домакините влязоха юношите на клуба и играта се поизравни. Гостите върнаха едно попадение, но в 80-ата минута хубава акция бе завършена с точен изстрел от Емилиян Николов за 3:1.

В сряда „Янтра“ гостува на „Академик“ в Свищов. Мачът е от 19, 00 часа на стадиона в крайдунавския град.