13 четения

Булка даде начало на двубоя на „студентите“ с „ЦСКА-1948“ „ЦСКА 1948“ – „Академик“ (Свищов) 1:1

Без победител завърши контролната среща между „ЦСКА 1948“ и „Академик“ (Свищов), играна на стадиона в Герман. Любопитно е, че фенка на „червените“, която се омъжи в събота, даде начало на двубоя, след като събу сватбените си обувки. Булката се снима с двата отбора и получи аплодисментите на феновете по трибуните.

Получи се равностоен мач, с малко ситуации пред двете врати. Преди почивката Димитър Димитров, Стефан Гинчев и Лило Маринов обстреляха вратата на домакините.

В 55-ата минута поведохме в резултата. Гинчев центрира от свободен удар, домакините отбиха топката, тя попадна в Петър Петров, който с параболичен удар я изпрати в мрежата им. В 67-мата минута Спас Спасов възстанови равенството. Доволен съм от представянето на момчетата, казах им, че ако така се раздават във всеки мач, трудно ще загубим някъде“, разказа Евгени Маринов – старши треньор на „Академик“. В сряда воденият от него тим ще приеме ОФК „Павликени“ в последната си контролна среща преди първенството на Северозападната Трета лига.