Без победител в регионалното дерби

ОФК „Павликени“ – „Янтра“ 2:2

Равенство 2:2 записаха отборите на ОФК „Павликени“ и „Янтра“ /П. Тръмбеш/ в последната си контролна среща от предсезонната подготовка. Домакините стъпиха здраво в мача, явно искайки да излязат от серията загуби в контролите. Тръмбешчани обаче поведоха в резултата с попадение на Николай Иванов от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле в 19-ата минута. Пет минути по-късно неразбирателство между вратаря и защитник на „Янтра“ бе използвано от Даниел Димитров, който овладя топката и изравни – 1:1.

След почивката гостите отново дръпнаха в резултата с гол на Борислав Иванов. Нападателят се възползва от бърза контра на тима си и с прехвърлящ удар се разписа за 1:2. Крайното 2:2 фиксира от наказателен удар Димитър Кушев в 70-ата минута. За „Янтра“ пропуски в бързия въпреки топлото време мач направиха Калоян Илиев и Борислав Иванов.