37 четения

Без победител на терена в Първомайци

ФК „Първомайци“ – ФК „Победа“ 1:1

Проверката на стадиона в Първомайци започна с атаки и към двете врати, като домакините имаха лек превес. След пробив през центъра в 15-ата минута Николай Тончев бе изведен сам срещу Георги Яламов и го преодоля за 1:0. Малко след това отново Тончев шутира, но Яламов спаси. Гостите отвръщаха с опасни атаки, но гол във вратата на Монин не падна до 32-рата минута, в която Радослав Димитров изведе по перфектен начин Мартин Йорданов и той с прецизен удар възстанови равенството 1:1. На полувремето в игра за тима от Кесарево се появи треньорът Траян Русев, а на вратата застана Станимир Антонов. Домакините действаха по настойчиво, като се наложи на вратаря Антонов да спасява удари на останалите очи в очи с него Николай Тончев и Георги Бижев. В последната минута гостите можеха да се поздравят с успех, но защитник на първомайчани изчисти пред голлинията.