11 четения

Контролни срещи. Боян Борисов и Любослав Димитров с по два гола за успеха

ФК „Ресен 2012“ – „Вихър“ 7:0

В открит мач с много пропуски пред двете врати и удари в гредите ресенци победиха новака в Елитната областна група „Вихър“ със 7:0. Гостите от Раданово бяха равностойни преди почивката и пропиляха шансове чрез нападателя си Иван Иванов, но след нея отпаднаха физически, а в края доиграха срещата с десет души. Боян Борисов бе изведен сам срещу вратаря на „Вихър“ в 9-ата минута и го прехвърли за 1:0. В 30-ата Любослав Димитров намери топката от движение за 2:0. Павлин Цачев с хубав изстрел вдигна на 3:0 веднага след началото на втората част. Николай Митев се откъсна за 4:0 в 52-рата минута, четири по-късно Светослав Станчев направи 5:0. След час игра Боян Борисов се разписа за 6:0, а малко по-късно Любослав Димитров също бе точен за втори път в срещата, оформяйки окончателното 7:0.