6 четения

Областна група Север, Първи кръг Вратар записа хеттрик на срещата в Ореш

„Стрела“ – „Бъдеще 2010“ 6:2

В коректен мач, преминал без наказателни картони, добре познаващите се съперници си отбелязаха осем гола на терена в Ореш. За домакините се отличи бившият вратар Здравко Ангелов, който в тази среща игра като централен нападател и записа хеттрик в личната си сметка. Ангелов откри резултата в 5-ата минута, а в 18-ата покачи на 2:0. Голаджията на „Стрела“ Янислав Ячев не пропусна да се разпише в 20-ата минута, в която бе оставен непокрит. Шест по-късно отново Здравко Ангелов завърши по най-добрия начин акция на домакините и 4:0.

Мирослав Гайдаров и Йордан Манев реализираха още две попадения в игрови ситуации за орешчани и в 70-ата минута разликата вече бе шест гола. До края последва леко отпускане на „Стрела“, от което се възползваха играчите от Бутово Калоян Петров и Веселин Веселинов и направиха загубата на тима си по-почетна – 2:6.