Три отличия за „Браун тим“ от Купа „Улпия Сердика“

Публикувана на: 14.09.2017г. 33 прегледа

Два златни и един бронзов медал спечелиха състезатели на „Браун тим“ от Купа „Улпия Сердика“ във вилна зона „Ярема“. Надпреварата събра близо 140 състезатели от цялата страна. На първо място в своите възрастови групи се класираха Димитър Димитров при мъже-55 и Петя Димитрова при жени-45. Васил Мутафчиев е трети при мъже-65. Красимир Рашков се класира на осмо място в елитната мъжка група, Димитър Евгениев остана единадесети в група мъже-45. Междувременно от петък до неделя СКО „Трапезица 1954“ съвместно с Българска федерация по ориентиране и Община Елена е домакин на държавното първенство по ориентиране за мъже и жени 20 – 21 на дълга дистанция и щафети. Състезателният център на двете дисциплини е село Мийковци. Домакините от „Трапезица 1954“ са заявили трима участници, „Браун тим“ ще бъде представен от четирима.

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>