17 четения

В Раданово гостите бележеха, домакините пропускаха

„Вихър“ – „Земеделец-93“ 1:3

С трите точки си тръгнаха футболистите на „Земеделец“ от стадиона в Раданово въпреки старанието на домакините и желанието им те да са победители. Милен Панчев влезе отляво в 19-ата минута и подаде към Светлин Стоянов, който не сбърка за 0:1. Шест минути по-късно вратарят на тима от Козловец Петко Иванов се намеси добре и предотврати изравняване при удар на Иван Иванов. Стражът обаче нямаше какво да направи в 39-ата минута, когато Иван Иванов намери Шенол Краев и той вкара за 1:1. Веднага след това Иван Иванов се засуети и вместо да направи пълен обрат в резултата, позволи да бъде блокиран. Двуострата игра продължи и през втората част. Йордан Йорданов напредна отдясно в 74-тата минута и с изстрел по диагонала отново даде аванс на гостите – 2:1. Добре изпълнен пряк свободен удар от Иван Иванов бе спасен от Петко Иванов, а с това и успеха за гостите, защото до края домакините не успяха да стигнат до попадение, а трябваше да преглътнат и трето. Заби го Иван Лесев в 87-мата минута след подаване отляво на Милен Панчев.