Стражичани решиха мача след почивката

„Лозен 2006“ – „Левски“ (Стр.) 0:3

Равностойно първо полувреме изиграха съперниците в Сухиндол, без обаче да си отбележат гол. Отчев, Ангелов и Чолаков пропуснаха възможностите за домакините, за гостите от Стражица се разминаха с гола Борислав Иванов и Евгениев. Друга бе картината на терена през втората част, в която отборът на „Левски“ наложи превъзходството си. След центриране от свободен удар в 60-ата минута Борислав Иванов игра с глава и вкара за 0:1. Сухиндолци опитаха да върнат гола с масирани атаки, но разредената им отбрана бе хваната на контри. В 70-ата минута Георги Асенов вдигна на 0:2, а осем по-късно Атанас Иванов довърши домакините с трето попадение. Тимът на „Лозен 2006“ приключи мача в намален състав, след като девет минути преди да изтече редовното време Тихомир Иванов предотврати нов гол с цената на нарушение и то му донесе директен червен картон.