10 четения

В Драганово не изпуснаха трите точки

ФК „Янтра“ – „Юнак“3:1

Проблеми с очертанията на терена предшестваха началото на двубоя в Драганово. След това домакините поведоха с два бързи гола на Георги Георгиев в 12-ата минута и на Андрей Карагенов в 18-ата, като вторият бе директно от корнер. В края на първото полувреме с удар от дистанция Мартин Кожухаров намали резултата и върна интригата.

През второто полувреме футболистите на „Янтра“ пресираха гостите от Мерданя в тяхната половина, но до трети гол се стигна едва в самия край на срещата. В 88-мата минута бе отсъдена дузпа за спъване на Станислав Нензаров от Иван Стойчев – Бурята, която бе реализирана от Пламен Станчев за 3:1.