В Морава Илиян Георгиев спаси домакините с късен гол

ФК „Морава“ – ФК „Недан“ 2:2

Без победител завърши оспорваният мач в Морава, като домакините се спасиха от загуба в последната минута на двубоя. Илиян Георгиев изведе домакините напред в резултата в 12-ата минута, разписвайки се с глава, а след това Мирослав Цонев от гостите нацели греда. Добри намеси на вратаря на моравчани предотвратиха изравняването до 44-тата минута, в която Мирослав Цонев стреля от двайсетина метра и с помощта на рикoшет вкара за 1:1.

Гостите наложиха превес след почивката и в 57-мата минута Цветомир Тодоров бе изведен сам след двойно подаване и би точно за 1:2. В следващите минути неданци пропуснаха да приключат мача, пропилявайки изгодни голови възможности. Така дойдоха заключителните секунди на двубоя, в които Краси Капитанов изрита топката към наказателното поле на неданци, където с глава игра Илиян Георгиев и изравни резултата – 2:2.