В Свищов Милен Костов се разписа четири пъти

„Атлетик“ – „Бъдеще“ 7:0

С два бързи гола на Милен Костов тръгна срещата в Свищов. Нападателят на домакините стреля от дъгата за 1:0 в 3-тата минута, а в 11-ата си спря топката на гърди и с отсечен шут я заби в мрежата на гостите за 2:0. Никола Николов имаше възможност да върне „Бъдеще“ в мача след половин час игра, но останал сам, би в гредата. Пропускът му вдигна отново „Атлетик“ и Цветомир Мечев вкара за 3:0 в 36-ата минута. 120 секунди по-късно Милен Костов шутира от движение за 4:0. Голмайсторът на домакините отново се отличи в 63-тата минута, в която преодоля трима, преди да се разпише за 5:0.

Ивайло Петков отбеляза шестото попадение за свищовлии в 69-ата минута, а в 86-ата Христо Цветанов сложи точка на серията със седмо, посрещайки отбита топка.