Голов трилър в Габрово, младите „железничари“ с втора поредна победа

Публикувана на: 22.09.2017г. 140 прегледа

„Чардафон“ (Габрово) – „Локомотив“ (Г. Оряховица) 3:4

В завързан мач младите надежди на „Локомотив“ победиха „Чардафон“ в Габрово, като това бе вторият им успех от началото на сезона, след като в първия кръг удариха като домакин „Бдин“ (Видин) със 7:1. Срещата в Габрово тръгна с мълниеносна контра на гостите и точен удар на Кристиян Великов за 0:1. В ответната атака обаче габровци изравниха след изстрел от двайсетина метра – 1:1. Гостите реагираха като ужилени и отново Великов беше точен 1:2. Това като че ли малко смути младите габровци, защото те допуснаха трети гол, дело на Станимир Андреев. В края на първата част резултатът бе намален и двата отбора се оттеглиха в почивка при резултат 2:3 в полза на „Локомотив“. След паузата играта се поуспокои, но отново имаше голове, като за гостите второ попадение добави Станимир Андреев, а домакините върнаха едно в самия край на срещата за крайното 3:4.

Междувременно юношите старша възраст на „Етър ВТ“, които в първия кръг почиваха, загубиха с 1:3 домакинството на „Янтра 1919“ (Габрово).

Връстниците им от „Изгрев 93“ (Царевец) пък завършиха наравно 2:2 във Видин с „Бдин“, а преди това удариха „Янтра“ (Полски Тръмбеш) с 4:1.

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>