В Лясковец гонитбата в резултата бе до последния съдийски сигнал

„Левски“ (Ляск.) – „Лато“ 4:3

Невероятна гонитба в резултата си спретнаха отборите на „Левски“ и „Лато“ и зарадваха публиката на стадиона в Лясковец с интересни моменти. Мачът тръгна по ноти за домакините, които поведоха бързо с 2:0. Тихомир Маринов нахлу в пеналта на гостите от Алеково в 11-ата минута, преодоля вратаря им и откри резултата – 1:0. Само четири минути по-късно Маринов отново обстреля Иван Николов, който този път отби топката, но право в Пламен Тонев и 2:0.

Втората част стартира при натиск на „Лато“, дал бързо резултат.

Ченешков влезе отляво, намери Кристиян Димитров, който продължи пътя на топката към Иван Иванов и 1:2 в 52-рата минута. След още четири Андриян Андреев центрира отдясно и Даниел Димитров с глава изравни 2:2.

Отговорът на домакините бе в 66-ата минута, когато Али Кязимов шутира по диагонала за 3:2. Този резултат оцеля до 80-ата минута, в която Ченешков вдигна топката от корнер и Тихомир Иванов я намери за 3:3.

Лясковчани стигнаха до победата след още 180 секунди. Борис Чакъров свали с глава топката на Христо Петков и той бе безпощаден за 4:3.