8 четения

В Михалци домакините поиграха гол след гол

„Светкавица“ – „Устрем“ 10:1

С гол за гостите от Масларево започна срещата в Михалци. Попадението на Атанас Илиев в 7-мата минута обаче само раздразни домакините и те спряха да бележат чак след десетия гол. Николай Боянов изравни в 14-ата минута, а в 25-ата Станислав Костадинов направи пълен обрат след пас от фланга. Евгени Христов засече пас на Тихомир Савов в 28-мата минута за 3:1, а в 41-вата самият Савов завърши многоходова акция за 4:1. За 5:1 се разписа Николай Боянов, правейки двойно с Христов в 48-мата минута. Последваха нови два гола на Евгени Христов в 67-мата и 75-ата минута. За първия той би от 25 метра в сглобката, а за втория стреля по тревата.

Тихомир Савов на свой ред бе точен на два пъти и доведе резултата до 9:1 в 82-рата минута. Десетият гол бе дело на Михаил Терзиев, който проби през центъра пет минути преди да изтече редовното време.