Новини

По 4 години затвор за петимата, отвлекли младеж за 200 000 лева откуп

Окръжният съд във Велико Търново постанови в петък по 4 години затвор за петимата похитители на младеж от Горна Оряховица и искан откуп от 200 000 лева. Извършителите на дръзкото отвличане в края на октомври миналата година ще трябва да платят и общо 478 лева разноски по делото. Наказанията бяха наложени след постигнато споразумение с прокуратурата.

Криминалисти от Областната дирекция на МВР във Велико Търново със съдействието на полицаи от София, Плевен и Ловеч задържаха авторите на злодеянието в началото на ноември миналата година, броени дни след престъплението.

За случая „Борба“ разказа в брой 186 от 26 септември.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *