4 четения

В Раданово усетиха вкуса на победата

„Вихър“ – „Пробив“ 3:0

Първата си победа в Елитната областна група записа отборът на „Вихър“. Футболистите от Раданово удариха с 3:0 друг новак – „Пробив“ (Овча могила). Играещият треньор на домакините Анатоли Александров центрира в 15-ата минута към Цветелин Ганчев, който с глава вкара за 1:0. Двайсет минути по-късно Иван Шишманов бе фаулиран в пеналта на гостите и сам превърна в гол отсъдената дузпа за 2:0. Точно след час игра Шенол Краев навърза отбраната на „Пробив“ и намери на чиста позиция Тихомир Недялков, за когото остана само да вдигне на 3:0. За следващия кръг в състава на „Вихър“ се очаква появата на опитния вратар Павел Симеонов и на голаджията Краси Стамов, който доскоро обличаше екипа на „Янтра“ (П. Тръмбеш).