59 четения

В Бяла черква интрига нямаше

„Удар“ – „Стрела“ 7:2

Третата си поред резултатна победа записаха в отминалия кръг шампионите на групата от Бяла черква. Футболистите на „Удар“ отнесоха иначе стабилния тим на „Стрела“ (Ореш) със 7:2. Домакините доминираха напълно и затвориха полувремето при 3:0 в своя полза, а през второто продължиха да бележат. Петър Танков откри сметката на тима си в 19-ата минута, в 35-ата Евгени Иванов покачи на 2:0. Почти веднага след това се разписа и Христо Воронцов за 3:0, като до момента белочерковци бяха направили и няколко пропуска.

Втората част тръгна с попадение на Станислав Джамбов за 4:0, а в следващите минути Александър Латев и Мирослав Тотев доведоха разликата до шест попадения. Петър Иванов върна един гол в 74-тата минута, 120 секунди по-късно Веселин Дамянов намали на 2:6.

В оставащото време домакините отново вдигнаха оборотите и Ахкан Алиев фиксира окончателното 7:2.