Спорт

В Царевец всеки от съперниците можеше да победи

„Изгрев 93“ – „Вихър“ 2:2

Териториално превъзходство на домакините от Царевец, изпълнили над 20 ъглови удара, и опасни контри на гостите от Раданово белязаха интересния двубой. В началото на срещата Александър Миланов пропусна да отбележи за „Изгрев 93“, като стреля край гредата. В 37-мата минута Иван Иванов не бе толкова благосклонен, финтира защитник и би точно за 0:1. Домакините възстановиха равенството в 53-тата минута с попадение на Пламен Александров в разбъркване за 1:1. Последва пропуск на Иван Иванов, който, останал сам, би над гредата, но малко по-късно се реабилитира, като от малък ъгъл бе точен за 1:2.

Голът предизвика ответна реакция от страна на отбора домакин – натиск, изстрели, включително и в гредата на Ангел Ангелов, и изравняване в 78-мата минута. Тогава Пламен Иванов се разписа за окончателното 2:2.