Спорт

Лясковчани взеха своето, трети са в класирането

„Левски“ – „Пробив“ 3:0

С два гола на Георги Марчев и един на Борис Чакъров лясковчани взеха трите точки и са трети в класирането на Елитната група, на две след „Земеделец“ /Козловец/ и на четири след лидера ФК „Ресен 2012“.

Георги Марчев откри резултата в 13-ата минута, възползвайки се от пас на Благовест Великов от фланга. На 2:0 покачи отново той в 42-ата минута, като проби самостоятелно отбраната на гостите от Овча могила. Те също имаха шанс, техен нападател бе очи в очи с Христо Вачев, но не улучи рамката зад него.

Третият гол бе дело на Борис Чакъров в 55-ата минута след статично положение. Пламен Петков и Георги Марчев можеха да направят разликата още по-внушителна, но пропуснаха възможностите си.