Добридялци стъпиха здраво в Джулюница

„Владислав“ – „Вихър“ 1:0

Сериозен отпор на стадиона в Джулюница даде тимът от Добри дял. Комшийското дерби стана приятно за гледане, като, разбира се, не мина и без нерви както по трибуните, така и на терена. Джулюнчани бяха без четирима основни играчи и определено изпитваха трудности в атакуващ план. Добре подредените „вихри“ пък търсеха попадение на контри и на два пъти имаха идеални възможности да отбележат гол. За домакините Иван Сапунджиев пропиля идеален шанс преди почивката, като вместо да стреля в празната врата, тръгна да лъже и сбърка. Единственото попадение падна в 63-тата минута, когато от наказателен удар Стелиян Станчев бе точен за 1:0. Помогна му и шансът, тъй като топката срещна страничния стълб долу и с фалц премина голлинията. Дузпата бе отсъдена за нарушение срещу Стилиян Станчев.