Орешчани бележеха в Българско Сливово, домакините целиха гредите

„Бенковски“ – „Стрела“ 0:3

Три гола отбелязаха играчи на „Стрела“ на стадиона в Българско Сливово, докато домакините на два пъти удариха греди. В 14-ата минута Здравко Ангелов си спря топката на гърди и от въздуха прехвърли вратаря на „Бенковски“ за 0:1. От 22 метра Калоян Петров порази долния десен ъгъл на бранената от домакините врата и разликата набъбна на 0:2.

При този резултат футболистите на „Бенковски“ промениха начина си на игра и натиснаха. В 60-ата минута Пламен Дончев засече с глава центриране, но прати топката в гредата. 180 секунди по-късно с изстрел от движение Пламен Петров отново натресе греда.

В самия край на срещата след пряк свободен удар и отбита от вратаря топка в гредата Светлин Колипатков фиксира окончателното 0:3.