Ориентировачите с куп отличия от състезания в Карлово, Хисаря и Сопот

Публикувана на: 20.10.2017г. 35 прегледа

С два златни медала се завърна Иван Сираков от състезанията по лятно ориентиране на средна дистанция за купи „Августа“ и „Васил Левски“. Горнооряховчанинът бе най-бърз при мъжете в елитната група на надпреварите, проведени в Карлово и Хисаря. За купа „Васил Левски“ ориентировачите от „Браун тим“ спечелиха два сребърни медала. Васил Мутафчиев е втори при мъже-55, а Марияна Агова при жени-45. За купа „Августа“ Апостол Атанасов и Елица Атанасова от „Трапезица 1954“ са втори в елитните групи. Александър Атанасов спечели злато при мъже-45, Йоана Атанасова е първа при момичета до 10 г., а Марияна Атанасова при жени-35. Красимир Рашков от „Браун тим“ е с бронз при мъже-35, Васил Мутафчиев е четвърти до 55 г., Петя Димитрова е четвърта при жени-45. Състезателите на „Трапезица 1954“ спечелиха четири златни медала за купа „Иван Вазов“ в Сопот. На първо място се класираха Апостол Атанасов и Елица Атанасова в елитните групи, Александър Атанасов до 45 г. и Марияна Атанасова до 35 г., а Йоана Атанасова е трета до 12 г. Марияна Агова е първа до 45 г. при жените, Петя Димитрова е трета. Димитър Димитров-младши и дядо му Димитър Димитров са на четвърто място в групи до 12 г. и до 45 г.

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>