Доскорошният лидер в групата падна за трети пореден път

„Росица“ – „Спортист“ 3:1

Трета поредна загуба претърпя доскорошният водач в класирането на групата „Спортист“. На терена в Поликраище футболистите от Козаревец определено бяха далеч от добрите си изяви в началото на сезона.

Домакините пък разиграваха добре топката и успяха да се възползват от възможностите си за гол. Светослав Байчев откри резултата в 13-ата минута, но в 23-ата Деян Николов възстанови равенството след хубава комбинация. Евгени Цачев отново даде аванс на „Росица“ в 50-ата минута и принуди гостите да се отворят в търсене на изравняване. Това позволина Байчев на няколко пъти да се вреже опасно в отбраната им и в 81-ата минута да приключи спора с точен изстрел за 3:1.