Тихомир Тодоров заби два гола, „Янтра“ излезе начело в групата

„Янтра“ (Драг.) – „Рудановски“ 4:0

Победа с 4:0 записа отборът на „Янтра“ (Драганово) в неделя и оглави класирането в групата преди изиграването на отложения мач между тимовете на ФК „Долна Оряховица“ и „Ботев-Дебелец“. Разликата в момента в точките е една в полза на „Янтра“. Станислав Нензаров откри резултата в полза на домакините в 25-ата минута. Гостите от Константин оказаха по-сериозна съпротива през първата част, в която имаха шансове също да стигнат до попадение. През втората домакините тотално наложиха волята си и развиха успеха с нови три гола. В 50-ата и 58-ата минута Тихомир Тодоров, който явно кара втора футболна младост, се разписа на два пъти и доведе разликата до 3:0. Окончателното 4:0 бе дело на Деян Ганев в 64-ата минута, след което коректният мач просто се доиграваше.