Пълно превъзходство на гостите в Овча могила, Иван Лесев заби четири гола

„Пробив“ – „Земеделец“ 2:7

При пълно превъзходство на гостите от Козловец премина срещата на стадиона в Овча могила. Домакините си отбелязаха автогол в 13-ата минута, с който сложиха начало на серията на „Земеделец“. Тогава Йордан Димитров опита да пресече удар по посока на вратата на тима си, но не успя и кълбото спря в мрежата за 0:1. Плод на хубави комбинации бяха следващите попадения в полза на гостите. Милен Панчев, Иван Лесев на два пъти и Емил Банев доведоха резултата до 0:5 на почивката. След нея „земеделците“ понамалиха темпото, но забиха още два гола, толкова върнаха и играчите на „Пробив“. Иван Лесев бе точен и в двата случая за козловчани, за домакините се отчетоха Емил Методиев и Владимир Янков. Срещата бе коректна, без нито един наказателен картон.