5 четения

Шест от шест за тима от Бяла черква

ФК „Морава“ – „Удар“ 1:5

Шеста победа в шести мач записа шампионът на групата „Удар“ и явно няма намерение да се разделя с купата и през този сезон. На стадиона в Морава гостите играха добре, като особено през втората част имаха и пълно надмощие. Георги Каменов откри резултата в 24-ата минута, но в 31-ата Илиян Георгиев изравни, посрещайки отбита след корнер топка.

Малко по-късно Станислав Джамбов се откъсна срещу вратаря на домакините и вкара за 1:2.

Второто полувреме тръгна с бързи попадения на Светослав Тодоров и Евгени Иванов и разликата набъбна на 1:4. В 56-ата минута моравчани получиха право на наказателен удар. С изпълнението се нае Иван Киров, който в този мач бе преквалифициран във вратар поради липсата на титулярния, но би в аут. Крайното 1:5 фиксира Мирослав Тотев с шут от средна дистанция.