7 четения

В Елена развръзката настъпи в края на мача

„Чумерна“ – „Лозен 2006“ 2:1

Близо 70 минути съперниците на стадиона в Елена не успяха да си отбележат гол, но пък в оставащото време зарадваха публиката с три. През първото полувреме най-добрата голова възможност се разкри пред Петър Антонов, но футболистът на „Чумерна“ от чиста позиция нацели гредата.

В 68-ата минута Мартин Тодоров изведе домакините напред в резултата, като довкара отбита от вратаря на сухиндолци топка. Радослав Отчев върна „Лозен 2006“ в мача, прехвърляйки излезлия напред вратар на „Чумерна“Петко Ганчев за 1:1. Крайното 2:1 фиксира Симеон Шалаверов, като със силен удар по тревата порази долния десен ъгъл на вратата, бранена от гостите.