11 четения

В Бутово вкарваха голове след почивката

„Светкавица“ – „Бъдеще“ 3:1

Заради наказание на „Светкавица“ (Михалци) срещата се игра на стадиона в Бутово. Това не попречи на символичните домакини да вземат трите точки, но в интерес на истината не им се отдаде толкова лесно. Преди почивката попадение не падна. В 56-ата минута Тихомир Савов разцепи отбраната на съперника и откри резултата. Грешка на Кармен Карменов позволи на Терзиев да отнеме топката и да се разпише за 2:0 в 72-ата минута.

Шест минути преди края на двубоя след изстрел в напречната греда топката рикошира към Асен Пашев, който с глава намали на 1:2. Секунди след подновяването на играта обаче Петър Рачев демонстрира голмайсторския си нюх и засече топката на близката греда за 3:1.