martineli

martineli

В Раданово домакините извоюваха точката

„Вихър“ – „Чумерна“ 2:2

С пропуски на Мартин Иванов за гостите и на Иван Шишманов за домакините тръгна срещата в Раданово. Оспорваният й характер се запази до самия край, независимо че в един момент везните се наклониха осезаемо в полза на „Чумерна“. В 32-ата минута Кристиян Шалаверов завърши добра акция на еленчани за 0:1, а десет минути по-късно Христо Мартинов игра солово и вкара за 0:2.

Воден от играещия си треньор Анатоли Александров, отборът на „Вихър“ се върна още до почивката в мача. В 44-ата минута Шенол Краев прехвърли вратаря на гостите и топката спря в мрежата за 1:2.

Нова добра акция пък позволи на Иван Шишманов да възстанови равенството в 73-ата минута, останал очи в очи със стража на „Чумерна“.

В края на срещата Петър Димитров изпусна нервите си и ритна съперник, което остана незабелязано от съдиите, но ще бъде описано в доклада на дежурния делегат на БФС Станьо Гатев и ще донесе санкция на играча.