Класата на гостите взе връх в Овча могила

„Пробив“ – „Лато“ 1:4

Централният защитник на домакините от Овча могила Божан Маринов опита да пресече остро центриране пред вратата на тима си в 12-ата минута, но заби топката в собствената си мрежа за 0:1. Емил Методиев възстанови равенството в 23-ата минута с хубав удар от 25 метра, при който топката срещна напречната греда и от нея влетя във вратата на гостите от Алеково.

Те отговориха с комбинативна игра, която им донесе гол в 44-ата минута. След корнер Павлин Петков игра с глава и 1:2.

В 58-ата минута Мартин Петров от малък ъгъл прехвърли вратаря на „Пробив“ за 1:3. Даниел Димитров скоро вдигна на 1:4, като бе изведен в коридор и стреля силно и точно. До края младият нападател нацели греда, направи и други пропуски и резултатът остана непроменен.