„Железничарите“ паднаха от „Фрегата“ в оспорван мач

Загуба в отложения мач от четвъртия кръг на мъжката „А” хандбална група от „Фрегата” (Бургас) претърпя горнооряховският „Локомотив“. През първото полувреме младите „железничари“ бяха равностойни на ексшампиона и до 20-ата минута резултатът бе равен 11:11. В самия край на полувремето гостите натрупаха аванс от 4 попадения – 15:19. През втората част локомотивци вдигнаха оборотите, но опитните бургазлии с накъсвания на играта поддържаха разлика от 4 – 5 гола и финалната сирена прозвуча при резултат 30:35. Въпреки загубата младите момчета на „Локомотив” спечелиха овациите на публиката. Зрителите, включили се в благородната кауза за събиране на средства за Пеньо Пенев, събраха 305 лв.

„Локомотив“: Г. Маринов, В. Лазаров, Н. Генов, В. Даскалов, П. Николов, Р. Йорданов, Р. Георгиев, Е. Синигеров, Й. Михнев, Л. Димитров, В. Боев, Вл. Йоргов, Ив. Дачев