9 четения

Юноши старша възраст, Зона „Велико Търново“. „Виолетовите“ се развихриха, Христо Кънчев с хеттрик

„Етър ВТ“ – „Чардафон“ 10:0

С рекордна по резултатност победа приключиха есенния полусезон на зоналната група юношите старша възраст. В отложен мач в Леденик „виолетовите“ отнесоха последния в класирането „Чардафон“ (Габрово) с 10:0 и си оправиха головата разлика. Иван Николов откри резултата още в 5-ата минута, а полувремето приключи при 2:0 за великотърновци. През втората част гостите влязоха в ролята на боксова круша и инкасираха цели 8 гола. Хеттрик записа Христо Кънчев, по два пъти вкараха Анжело Глузов и Бранислав Ботев, по веднъж – Александър Александров и Денис Денков.

Воденият от Георги Георгиев тим ще зимува на четвърто място с 13 точки, колкото има и „Изгрев 93“ (Царевец). Лидер е „Янтра 19“ (Габрово) без загубена среща.