Тръмбешчани почнаха проверките със загуба, Рашков с червен картон

„Янтра 1919“ – „Янтра“ (П. Тръмбеш) 4:1

Загуба с 4:1 при гостуването на „Янтра 1919“ в Габрово претърпя тимът на „Янтра“ (Полски Тръмбеш). В първата си контролна среща от зимната подготовка воденият от своя нов играещ треньор Мирослав Иванов – Деко, състав на домакините направи силно второ полувреме на терена с изкуствена трева в СК „Христо Ботев“.

Първата част завърши при резултат 1:1. „Янтра 1919“ поведе след пряк свободен удар, изпълнен от Мирослав Иванов и добавка от Ивайло Илиев, а тимът от Полски Тръмбеш възстанови равенството с попадение на Борислав Иванов в 28-ата минута. Шест минути след почивката Деко удари греда от пряк свободен, а в 55-ата минута вратарят на гостите Радослав Рашков беше изгонен с директен червен картон заради удар без топка срещу Момчил Савов. След това Савов си върна с две попадения в рамките на минута, след добри извеждащи подавания на Иванов и Велислав Денчев. Крайното 4:1 оформи секунди преди последния съдийски сигнал Йордан Иванов с удар от границата на наказателното поле.