Контролни срещи: Павликенчани се развихриха, писаха седмица на тревненци | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Контролни срещи: Павликенчани се развихриха, писаха седмица на тревненци

Публикувана на: 13.02.2018г. 390 прегледа

ОФК „Трявна“ – ОФК „Павликени“ 0:7

Тежко поражение със 7:0 нанесоха павликенските футболисти на колегите си от Трявна. Мачът се игра на изкуствения терен в Царева ливада и премина изцяло под диктовката на водения от Димитър Тодоров тим. Красен Славчев откри резултата, вкарвайки с глава за 1:0. Последваха две попадения на Николай Иванов и много хубав четвърти гол на Цецо Додуров. Халфът стреля от трийсетина метра, топката срещна две греди и в крайна сметка спря в мрежата на тревненци за 4:0.

През втората част Николай Иванов добави още две попадения, а крайното 7:0 фиксира Красен Трифонов от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу Александър Узунов.

„Отборът ни е балансиран и смятам, че ще играе все по-добре“, заяви Димитър Тодоров.