Контролни срещи: Тръмбешчани направиха обрат с попадения на Мастънов и Иванов

„Янтра“ (П. Тръмбеш) – „Бенковски“ (Бяла) 2:1

С победа с 2:1 се поздравиха футболистите на „Янтра“ в последния си спаринг преди началото на сезона в Северозападната Трета лига. Владимир Атанасов, Димитър Колев, Пламен Иванов и Тихомир Антонов пропуснаха по различни причини двубоя в Полски Тръмбеш. Преди почивката гол не падна, като заслуга за това имат пропуските на нападателите на домакините. Кязим Али на два пъти и Борислав Иванов веднъж излизаха на чисти позиции. След почивката контра на „Бенковски“ хвана отбраната на „Янтра“ в крачка и 0:1. Грешка на бранител на гостите позволи на Исмаил Мастънов да му отнеме топката и да вкара за 1:1. Пълния обрат направи Борислав Иванов, реализирал дузпа, отсъдена за нарушение срещу Али.