Хандбалистите на „Локомотив“ записаха домакинска загуба

Представителният отбор на хандбален клуб „Локомотив” допусна нова загуба. Горнооряховчани паднаха от „Пирин” (Гоце Делчев) в мач от ХІІ кръг на „А” РХГ. До 5-ата минута гостите поведоха с 0:3. В отговор „локомотивци” вдигнаха оборотите и успяха да изравнят резултата 9:9 в 17-ата минута. В края на полувремето обаче неврокопчани отбелязаха три безответни гола и се оттеглиха на почивката с преднина 13:16.

През втората част „железничарите“ се опитаха да променят развоя на срещата, но опитните им съперници умело бранеха преднината си, не позволиха обрат и се поздравиха с победата в края на мача 30:32. Победата позволи на „Пирин“ да се измъкне от последното място в класирането. Горнооряховчани са на седма позиция с 6 точки (от три победи и 9 загуби), след тях са НСА също с 6 точки и „Осъм” (Ловеч) с 5 точки.

„Локомотив”: Веселин Лазаров, Георги Маринов, Стефан Димитров, Васил Боев, Йордан Михнев, Радослав Йорданов, Любослав Димитров, Владислав Йоргов, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Петър Николов, Радослав Георгиев, Николай Генов, Ивелин Дачев, Тодор Калчев, Венцислав Георгиев.