8 четения

ЦСКА-София – „Етър ВТ“ 2:1

Късен гол на резервата Рафаел Енрике донесе на ЦСКА-София домакинска победа над „Етър ВТ“ в четвъртък. Двубоят бе равностоен и по никакъв начин на терена на „Българска армия“ не пролича кой от двата тима се бори за оставане и кой преследва шампионската титла и купата на страната. Напротив, силните изяви на вратаря на столичани Черниаускас, който спаси куп положения, предотвратиха изненадващ резултат.

ЦСКА-София поведе с 1:0 след като Стойчо Атанасов опита да стреля, но шутът му се получи като пас към непокрития Каранга. Бразилецът овладя на границата на малкото наказателно поле и оплете топката в мрежата на етърци.

В 42-ата минута Мане с шут от 27 метра изпрати топката в напречната греда и оттам в мрежата на „червените“ за 1:1.

Етър ВТ”: Иванов, Пашов, Пехливанов (56 Скерлев), Василев, Младенович, Мане (74 Ивайлов), Сърмов, Руменов, Батрович, Младенов (88 Стоянов), Петков.

Снощи „виолетовите“ гостуваха на другия столичен гранд – „Левски“, в София.

Един коментар за “„Виолетовите“ мъчиха „армейците“ 86 минути, вратарят на столичани с ключови спасявания

• 12.03.2018 в 13:27