Две попадения директно от корнер решиха оспорван мач | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Две попадения директно от корнер решиха оспорван мач

Публикувана на: 19.03.2018г. 466 прегледа

„Етър ВТ“ – „ЛП Суперспорт“ 0:2

Загуба с 0:2 от отбора на „ЛП Суперспорт“ претърпя женският тим на „Етър ВТ“. Възпитаничките на треньора Валентин Витанов посрещнаха вторите в класирането в „А“ група на изкуствения терен в Царева ливада. С изцяло нови екипи излязоха футболистките от старата столица. Специално за женския тим бяха изработени и флагчета и значки на клуба, които пък са осигурени от фондация „Звезди под звездите”.

Великотърновки изиграха добро първо полувреме, в което пропуснаха да си осигурят комфортен аванс в резултата. В 52-ата минута пропуските на етърки бяха наказани от Десислава Грахльова, която директно от корнер изпрати топката в мрежата на Лора Атанасова за 0:1. Валентин Витанов реагира, вкарвайки в игра Недрет Заструг, която обаче се увлече в индивидуални действия и на няколко пъти закъсня да даде добри извеждащи пасове. Седем минути преди края на редовното време Десислава Грахльова повтори упражнението с ъгловия удар за 0:2 и приключи спора…

„Етър ВТ“: Атанасова, Иванова, Владимирова, Андреева, Новакова, Стоянова, Петрова, Йорданова /57 Заструг/, Христова, Моева, Георгиева.