11 четения

Павликенчани се вдигнаха след почивката

„Ботев“ (Лук.) – ОФК „Павликени“ 3:1

Две различни полувремена изиграха футболистите на ОФК „Павликени“ при гостуването на „Ботев“ (Луковит). „Първото бе трагично и закономерно получихме два гола. През паузата между полувремената направих две смени, в игра влязоха Любослав Чешмеджиев и Александров. Промените дадоха резултат и отборът показа играта от контролните срещи. В 71-ата минута Йордан Йорданов с глава намали на 1:2, след което пропусна две чисти положения. Не ни бе зачетен гол, според мен нямаше нарушение на Николай Иванов в атака, но няма да се оправдавам с реферите. В края допуснахме грешка в атака и Милен Тонев отбеляза за 3:1. В следващия кръг ни предстои домакинство на „Мизия“ (Кнежа). Очаквам отборът да играе силно и да вземем необходимата победа, която да върне самочувствието на момчетата“, разказа старши треньорът на павликенчани Димитър Тодоров.