В Раданово „вихрите“ могат да съжаляват за пропуските си

Вихър“ (Рад.) – „Левски“ (Ляск.) 1:1

Началото на срещата бе белязано от териториален превес на гостите, дъжд и силен вятър. В 42-ата минута след пряк свободен удар в полза на ляковчани топката бе изпратена към далечна греда, където Георги Марчев стреля през ръцете на вратаря на домакините за 1:0. Попадението предизвика дискусии, тъй като според щаба на „Вихър“ топката не е преминала голлинията.

През втората част футболистите от Раданово играха сърцато и наложиха превес над съперника си. В 55-ата минута топката бе подадена зад защитата на „Левски“, последва неразбирателство между вратар и бранител и Иван Иванов изравни – 1:1. Последва натиск на „Вихър“ и нови два опасни изстрела, отправени от Красен Каравелов и Иван Иванов, при които топката облиза гредите. В 88-ата минута домакините изпълниха пряк свободен удар. Иван Иванов стреля в стената, последва нов шут, стигна до рикушет, от който топката срещна ръката на футболист на „Левски“, за което домакините поискаха дузпа, но реферът прецени, че няма основания да отсъди такава.