10 четения

В Царевец домакините изковаха успеха в края на първата част

Изгрев 93“ – „Пробив“ 4:1

По-добре започнаха срещата в Царевец гостите от Овча могила и при контра можеха да открият резултата, но Димитър Цонев пропусна. Постепенно домакините, които се събраха преди самото начало на срещата, влязоха в ритъм и в 35-ата минута с далечен изстрел Ивайло Атанасов вкара за 1:0. Пробив на Милен Петров в 43-ата минута завърши с пас към Цветомир Блажев, който от удобна позиция засече кълбото за 2:0. В самия край на полувремето Милен Петров също нанесе точен удар за 3:0 и уби интригата. През втората част темпото спадна, но все пак паднаха още два гола. Осем минути преди да изтече редовното време Петър Кочев си заби автогол за 1:3, а малко преди последния съдийски сигнал пробив на Милен Петров завърши с пас към Пламен Петров за 4:1.