В Добри дял домакините направиха обрат

„Вихър“ – „Рудановски“ 2:1

Кенан Адемов бе изведен зад отбраната на домакините от Добри дял в 35-ата минута и от движение стреля край вратаря им за 0:1. Гостите от Константин определено бяха по-дейният тим през първата част и налагайки преса на съперника си, го принуждаваха често да греши при изнасяне на топката. Футболистите на „Рудановски“ обаче не се възползваха от отдалите им се възможности да развият успеха и в 42-ата минута резултатът бе изравнен. Стефан Маринов реализира наказателен удар, отсъден за игра с ръка, за 1:1. Преди дузпата обаче гостите имаха претенции, че топката е напуснала очертанията на терена.

В 47-ата минута Александър Ангелов стреля от пряк свободен удар и през купа от играчи намери мрежата на съперника за 2:1.