Неданци си тръгнаха с три точки от Върбовка

„Спортист“ – ФК „Недан“ 0:3

Късни голове решиха павликенското футболно дерби в полза на гостите от Недан. В 72-ата минута Петко Петков проби отбраната на домакините от Върбовка и подаде на Пламен Станчев, който не сбърка за 0:1. Само шест минути по-късно самият Петков завърши акция на неданци с изстрел от дъгата на наказателното поле за 0:2. Третият гол за гостите падна почти по идентичен начин в 85-ата минута. Тогава Валери Йорданов стреля от средна дистанция и след рикушет в бранител топката кротна в мрежата на „Спортист“. При този резултат нападател на върбовчани сътвори уникален пропуск. Вратарят на неданци се размина с топката, но вместо да я изпрати в мрежата зад него футболистът на домакините си я повдигна на краче и опита ножичен удар, който не намери целта.