В Поликраище си размениха по едно полувреме

Росица“ – ФК „Д. Оряховица“ 2:2

По едно полувреме си разделиха съперниците на стадиона в Поликраище. През първото домакините се възползваха от положенията си и поведоха с 2:0, с два гола на Милко Байчев. Първото му попадение падна в 15-ата минута, когато бе точен с глава. За второто се разписа пет минути по-късно, след като се пребори за топката в централната част на терена, напредна и стреля точно. След почивката долнооряховчани се активизираха и потърсиха изравняване. В 52-ата минута добра атака бе завършена от Иван Колев с изстрел за 2:1. Попадението за 2:2 заби Венцислав Трифонов от близко разстояние. До края съперниците се атакуваха, но бяха внимателни и в защита, което запази хикса непроменен.