7 четения

Девет джулюнчани закономерно паднаха в Дебелец

Ботев“ – „Владислав“ 6:1

Само с девет души се яви на стадиона в Дебелец тимът от Джулюница, но започна добре срещата и набързо пропусна две голови ситуации. Мартин Славов надбяга пазачите си в 5-ата минута, но стреля в аут. В 15-ата пък Папазов се отскубна и принуди вратарят на домакините Красимир Косев да спасява. В отговор дебелчани направиха добра атака, Койчев върна топката към Марин Маринов и той откри резултата в 19-ата минута. В 32-рата Тихомир Киров удвои аванса на тима си от дузпа. В края на полувремето отборът на „Владислав“ също получи наказателен удар, реализиран от Димитър Илиев за 2:1. През втората част гостите постепенно отпаднаха физически и започнаха да получават голове. В 54-ата минута Никола Даскалов центрира добре към Николай Койчев, който с плонж засече топката с глава за 3:1.

Георги Георгиев покачи на 4:1 в 61-ата минута, а в 67-ата Койчев с глава на 5:1. Последното шесто попадение за дебелчани реализира Стоян Здравков с изстрел от границата на наказателното поле.