6 четения

Масларчани се пребориха в Българско Сливово

Бенковски“ – „Устрем“ 1:2

С два гола на Любчо Митов отборът на „Устрем“ спечели гостуването в Българско Сливово. Нападателят на тима от Масларево разпечата вратата на домакините в 25-ата минута, в която навърза пазачите си и стреля точно. Пак той завърши контра на гостите в 32-рата минута, прехвърляйки излезлия напред вратар на „Бенковски“.

Само 120 секунди по-късно домакините се върнаха в мача, като Пламен Дончев засече с глава центриране за 1:2.

Попадението обостри срещата и до края съперниците заформиха здрава битка по всички точки на терена. За „Устрем“ три – четири добри възможности за гол пропусна Атанас Илиев, но в крайна сметка отборът му си тръгна с трите точки.